UMA1HR22MDD
CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA1HR22MDD
UMA1HR22MDD Hakkında
Nichicon UMA1HR22MDD, 0.22 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarında kullanım için tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. Through hole montaj tipi ile klasik PCB tasarımlarına uygun olup, 10 kHz'de 3 mA ve 120 Hz'de 2 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve sinyal işleme devrelerinde filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V