UMA1HR22MCD2TP
CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA1HR22MCD2TP
UMA1HR22MCD2TP Hakkında
Nichicon UMA1HR22MCD2TP, 0.22 µF kapasitanslı 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipinde tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır. 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 3 mA ve 120 Hz'de 2 mA ripple akım değerleriyle düşük gürültü uygulamaları için uygundur. Eski üretim (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V