UMA1H3R3MDD1TP
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA1H3R3MDD1TP
UMA1H3R3MDD1TP Hakkında
Nichicon UMA1H3R3MDD1TP, 3.3 µF kapasitansına ve 50V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi ile belirtilmiştir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. 10 kHz'de 25.5 mA ve 120 Hz'de 17 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Parça durumu kullanımdan kaldırılmış olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V