UMA1H3R3MDD
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA1H3R3MDD
UMA1H3R3MDD Hakkında
Nichicon UMA1H3R3MDD, 3.3 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere dikey olarak monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 2000 saatlik ömür sunan bu kondansatör, güç kaynakları, ses devreleri, filtre uygulamaları ve genel amaçlı pürüzleştirme işlemlerinde tercih edilir. ±20% tolerans ve 25.5 mA @ 10 kHz ripple current rating'i ile stabil performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V