UMA1H2R2MDD
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA1H2R2MDD
UMA1H2R2MDD Hakkında
Nichicon UMA1H2R2MDD, 2.2µF kapasiteli, 50V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrelemesi, sinyal filtrelemesi ve zaman sabiti uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans değeri ile standart endüstriyel uygulamalara uygundur. 10 kHz'de 19.5 mA ripple current kapasitesi taşır.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V