UMA1H220MDD1TE
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA1H220MDD1TE
UMA1H220MDD1TE Hakkında
Nichicon UMA1H220MDD1TE, 22 µF kapasitanslı radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garanti eder. Yüksek frekans ripple akımı 10 kHz'de 78 mA, düşük frekans ripple akımı ise 120 Hz'de 52 mA'dir. Radial, can tipi kasa ile gelen bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve ses uygulamalarında kullanılabilir. Parça halen üretim dışında olup, envanterden temin edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 78 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 52 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V