UMA1H100MDD1TP
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA1H100MDD1TP
UMA1H100MDD1TP Hakkında
Nichicon UMA1H100MDD1TP, 10 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V voltaj derecelendirilmiş bu radial montajlı komponent, genel amaçlı elektronik uygulamalarında güç kaynakları, ses devreleri, zaman ayarlama devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değeri ile sunulan komponent, 120 Hz'de 33 mA ripple akımına dayanabilir. Through Hole montaj tipi sayesinde konvansiyonel PCB tasarımlarına uygun şekilde tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 33 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V