UMA1H0R1MDD1TE
CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA1H0R1MDD1TE
UMA1H0R1MDD1TE Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UMA1H0R1MDD1TE, 0.1 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile çalışan bu bileşen, radial through-hole montaj türü kullanır ve -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygundur. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür süresi (85°C'de) sunmaktadır. 10 kHz'de 1.5 mA ve 120 Hz'de 1 mA ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılabilir. Polar yapısı nedından doğru kutuplandırılması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V