UMA1H010MDD1TP
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA1H010MDD1TP
UMA1H010MDD1TP Hakkında
Nichicon UMA1H010MDD1TP, 1 µF kapasitesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole radial montaj türüne sahip bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine ve 10 kHz'de 12.6 mA ripple akım özelliğine sahiptir. Ses amplifikatörleri, güç kaynakları, filtre devreleri ve düşük frekanslı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, yüksek frekanslı filtreleme ve AC/DC güç uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.4 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V