UMA1E4R7MDD1TP
CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA1E4R7MDD1TP
UMA1E4R7MDD1TP Hakkında
Nichicon UMA1E4R7MDD1TP, 4.7 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanmış bu radial bağlantılı kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisini sunmaktadır. Düşük frekans (120 Hz) ve yüksek frekans (10 kHz) ripple akımı özellikleri ile devre tasarımlarında enerji depolama, filtre ve bağlantı uygulamalarında tercih edilebilir. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere entegre edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V