UMA1E470MDD1TE
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA1E470MDD1TE
UMA1E470MDD1TE Hakkında
Nichicon UMA1E470MDD1TE, 47 µF kapasitesi ve 25 V rated voltage ile genel amaçlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketinde tasarlanmış through-hole montaj tipi bu komponentin devre kartlarına doğrudan lehimlenmesini sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olan kondansatör, 85°C'de 2000 saat yaşam süresi sunmaktadır. ±20% tolerans ile 105 mA ripple current (10 kHz) ve 70 mA ripple current (120 Hz) kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, bypass ve energy storage uygulamalarında kullanılır. Bileşen, obsolete statüsündedir ve yeni tasarımlarda yerine geçen alternatifler değerlendirilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 105 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V