UMA1E470MDD
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA1E470MDD
UMA1E470MDD Hakkında
Nichicon UMA1E470MDD, 47 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, radial through-hole montajı için uygundur. ±20% tolerans ve -40°C ile +85°C arası işletme sıcaklık aralığında çalışır. 2000 saat ömür elde ettiği sıcaklık 85°C'dir. 10 kHz'de 105 mA ve 120 Hz'de 70 mA ripple akım taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri, filtre uygulamaları ve timers gibi alanlarda kullanılan polarlı bir kondansatördür. Kompakt radial can konfigürasyonu, PCB tasarımında kolaylık sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 105 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V