UMA1E330MDD1TE
CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA1E330MDD1TE
UMA1E330MDD1TE Hakkında
Nichicon UMA1E330MDD1TE, 33 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömür sağlar. Through-hole montaj türüne sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 78 mA ve 120 Hz'de 52 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile kalibrasyon gerektirmeyen genel-amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları ve ses uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Polarlı yapısı nedeniyle doğru polariteye dikkat edilmesi gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 78 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 52 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V