UMA1A470MDD1TE
CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA1A470MDD1TE
UMA1A470MDD1TE Hakkında
Nichicon UMA1A470MDD1TE, 47 µF kapasitanslı, 10V nominal gerilimli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. Düşük frekans (120 Hz) uygulamalarında 52 mA, yüksek frekans (10 kHz) uygulamalarında 78 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik yaşam süresi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve sinyal filtreleme devrelerinde kullanılan standar bir bileşendir. Ürün artık üretilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 78 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 52 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V