UMA0J331MDD
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA0J331MDD
UMA0J331MDD Hakkında
Nichicon UMA0J331MDD, 330 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltajda çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 255 mA ve 120 Hz'de 170 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 255 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V