UMA0J220MDD
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA0J220MDD
UMA0J220MDD Hakkında
Nichicon UMA0J220MDD, 22 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışmaya uygundur. 85°C'de 2000 saat ömür esas almaktadır. Through-hole montaj tipinde tasarlanmış olan komponent, ±20% kapasitans toleransı ile üretilmiştir. 10 kHz'de 42 mA, 120 Hz'de 28 mA ripple current özellikleri bulunmaktadır. Polar yapısı ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve zaman ayarlama uygulamalarında kullanılabilir. Mevcut durumu itibariyle üretimi sonlandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 42 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V