UMA0J101MDD1TE
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA0J101MDD1TE
UMA0J101MDD1TE Hakkında
Nichicon UMA0J101MDD1TE, 100 µF kapasitansyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial kasa türü ile through-hole monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi sahiptir. 10 kHz'de 105 mA ve 120 Hz'de 70 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değerine sahip bu bileşen, güç kaynakları, filtre devreler ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Ürün üretimden sonlandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 105 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V