UMA0G471MDD1TP
CAP ALUM 470UF 20% 4V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA0G471MDD1TP
UMA0G471MDD1TP Hakkında
Nichicon UMA0G471MDD1TP, 470 µF kapasitansı ve 4V rated voltage ile tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole tipinde paketlenen bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, analog devreler ve filtreleme işlemlerinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında, 277.5 mA @ 10 kHz ripple akımı kapasitesine sahiptir. Part obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 277.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 185 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V