UMA0G471MDD1TE
CAP ALUM 470UF 20% 4V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA0G471MDD1TE
UMA0G471MDD1TE Hakkında
UMA0G471MDD1TE, Nichicon tarafından üretilen 470µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 4V nominal gerilim ile tasarlanan bu radial montajlı bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans değeri ve 2000 saat ömrü (85°C'de) ile düşük gerilim devrelerinde güç kaynağı filtreleme, ses kartları, LED sürücüler ve benzer uygulamalar için uygundur. 10 kHz'de 277.5 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. Radial can paket tipinde Through Hole montajı sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 277.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 185 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V