UMA0G470MDD1TP
CAP ALUM 47UF 20% 4V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA0G470MDD1TP
UMA0G470MDD1TP Hakkında
Nichicon UMA0G470MDD1TP, 47 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 4V nominal voltaj ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı ve -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığı ile geniş uygulama alanlarına uygunluğu sağlar. 2000 saat ömür değeri 85°C'de belirlenmişdir. Through-hole montaj tipi ile geleneksel PCB tasarımlarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 33 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V