UMA0G331MDD
CAP ALUM 330UF 20% 4V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UMA0G331MDD
UMA0G331MDD Hakkında
Nichicon UMA0G331MDD, 330µF kapasitanslı 4V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketinde üretilen bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip olan komponent, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 10 kHz'de 217.5 mA, 120 Hz'de 145 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Through-hole montaj yapısı sayesinde geleneksel PCB montajı uygulamalarında doğrudan kullanılabilir. Düşük voltaj devrelerinde filtreleme, bypass ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 217.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 145 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V