UMA0G221MDD1TE
CAP ALUM 220UF 20% 4V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA0G221MDD1TE
UMA0G221MDD1TE Hakkında
Nichicon UMA0G221MDD1TE, 220µF kapasitansya sahip 4V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipinde sunulan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% toleransla üretilen komponent, 10 kHz'de 144 mA ve 120 Hz'de 96 mA ripple akımını destekler. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve analog uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, günümüzde üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 144 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 96 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V