UMA0G220MCD2
CAP ALUM 22UF 20% 4V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA0G220MCD2
UMA0G220MCD2 Hakkında
Nichicon UMA0G220MCD2, 22 µF kapasitansı ve 4V nominal voltajı ile radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole bağlantı türü ile PCB'ye direk lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 28.5 mA, 120 Hz'de 19 mA ripple akım değerleriyle pulsating DC uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, güç kaynakları, filtreler ve dekouplaj uygulamalarında genel amaçlı kullanım için uygundur. Ürün üretimi durdurulmuş (obsolete) olup, yerine geçer komponenti kullanılması tavsiye edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V