UMA0G101MDD1TP
CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA0G101MDD1TP
UMA0G101MDD1TP Hakkında
Nichicon UMA0G101MDD1TP, 100 µF kapasitans değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 4V rated voltaj ile düşük gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Through hole montaj türü sayesinde geleneksel PCB lehimleme işlemleri ile monte edilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olup, -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 84 mA ve 120 Hz'de 56 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devrelerine ve filtre uygulamalarında kullanılır. Dikkat: Ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 84 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 56 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V