UM30-215111
SENSOR PROX ULTRA 600-6000MM CYL
Seri / Aile Numarası
UM30-215111
UM30-215111 Hakkında
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Output Type PNP
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Part Status Active
Response Frequency 3Hz
Sensor Type Ultrasonic
Termination Style Connector
Voltage - Supply 9V ~ 30V