ULV2W5R6MNL1GS
CAP ALUM 5.6UF 20% 450V SMD
Seri / Aile Numarası
ULV2W5R6MNL1GS
ULV2W5R6MNL1GS Hakkında
Nichicon ULV2W5R6MNL1GS, 5.6 µF kapasitanslı, 450V nominal gerilime sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleranslı bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına uygun, 10000 saat ömür garantisi (105°C'de) sunmaktadır. 40 mA ripple current (120 Hz'de) kapasitesiyle devre tasarımlarında güç kaynakları, filtre ve decoupling uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Radial can SMD paket tipi sayesinde modern PCB tasarımlarına uyumludur. Genel amaçlı elektronik cihazlarda kararlı performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 5.6 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 40 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V