ULV2H4R7MNL1GS
CAP ALUM 4.7UF 20% 500V SMD
Seri / Aile Numarası
ULV2H4R7MNL1GS
ULV2H4R7MNL1GS Hakkında
Nichicon ULV2H4R7MNL1GS, 4.7 µF kapasitansına ve 500V nominal voltajına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 10.000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 72 mA ve 120 Hz'de 45 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme sistemlerinde kullanılan polarize kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 72 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 45 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V