ULV2G3R9MNL1GS
CAP ALUM 3.9UF 20% 400V SMD
Seri / Aile Numarası
ULV2G3R9MNL1GS
ULV2G3R9MNL1GS Hakkında
Nichicon ULV2G3R9MNL1GS, 3.9 µF kapasitansı ve 400V rated voltage'ına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 10000 saatlik ömür (105°C'de) özelliğine sahip bu polar kondansatör, -40°C ile +105°C arasında güvenli şekilde çalışabilir. 35 mA ripple current (120 Hz) kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve anahtarlama devreleri gibi endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılır. SMD radial can paketi sayesinde yüksek yoğunluklu PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 3.9 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 35 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V