ULV2D270MNL1GS
CAP ALUM 27UF 20% 200V SMD
Seri / Aile Numarası
ULV2D270MNL1GS
ULV2D270MNL1GS Hakkında
Nichicon ULV2D270MNL1GS, 27µF kapasitansiyeli 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemesiyle kompakt PCB tasarımlarına uygun olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 10000 saatlik ömür garanti 105°C sıcaklıkta sağlanmaktadır. Yüksek frekans uygulamalarında 112 mA ripple akım kapasitesine (10 kHz), düşük frekans uygulamalarında ise 70 mA ripple akım kapasitesine (120 Hz) sahiptir. Genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve destek devrelerinde kullanılan polarize bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 112 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V