ULV2D120MNL1GS
CAP ALUM 12UF 20% 200V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ULV2D120MNL1GS
ULV2D120MNL1GS Hakkında
Nichicon ULV2D120MNL1GS, 12 µF kapasiteli 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paket tipinde üretilen bu polar kondansatör, -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlar. 105°C'de 10000 saat ömür süresi ile tasarlanmıştır. 10 kHz'de 80 mA, 120 Hz'de 50 mA ripple akım taşıyabilmesi güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanımına uygun kılar. ±20% tolerans değeri ile standart hassasiyette imalatlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 12 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 80 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V