ULV2C330MNL1GS
CAP ALUM 33UF 20% 160V SMD
Seri / Aile Numarası
ULV2C330MNL1GS
ULV2C330MNL1GS Hakkında
Nichicon ULV2C330MNL1GS, 33 µF kapasitanslı 160V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu polar kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 10000 saatlik ömür süresi 105°C'de garanti edilmektedir. ±20% toleranslı bu bileşen, düşük frekansta 70 mA (120 Hz) ve yüksek frekansta 112 mA (10 kHz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı filtresi, destek voltajı uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 112 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V