ULT2D270MNL1GS
CAP ALUM 27UF 20% 200V SMD
Seri / Aile Numarası
ULT2D270MNL1GS
ULT2D270MNL1GS Hakkında
Nichicon ULT2D270MNL1GS, 27 µF kapasitanslı, 200V rated gerilime sahip yüksek güvenilirlikli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemesiyle kompakt PCB tasarımlarına uygun olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 125°C arasında stabil çalışma sunmakta ve 2000 saat ömür garantisi sağlamaktadır. 10 kHz'de 97.5 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 97.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V