ULT2C150MNL1GS
CAP ALUM 15UF 20% 160V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ULT2C150MNL1GS
ULT2C150MNL1GS Hakkında
Nichicon ULT2C150MNL1GS, 15 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltajıyla ve ±20% toleransla genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Surface mount (SMD) pakette sunulan bu kondansatör, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 2000 saat ömür garantisi vardır. 120 Hz'de 45 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 15 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 45 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V