ULR2E150MNL1GS
CAP ALUM 15UF 20% 250V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ULR2E150MNL1GS
ULR2E150MNL1GS Hakkında
Nichicon ULR2E150MNL1GS, 15 µF kapasiteli, 250V rated voltage ile çalışan surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans değerine sahip olan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 80 mA ve 120 Hz'de 50 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial, Can - SMD paket tipinde sunulan ULR2E150MNL1GS, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. SMD montaj özelliği sayesinde otomatik üretim hattına uyumludur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 15 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 80 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V