ULH2D220MNL1GS
CAP ALUM 22UF 20% 200V SMD
Seri / Aile Numarası
ULH2D220MNL1GS
ULH2D220MNL1GS Hakkında
Nichicon ULH2D220MNL1GS, 22 µF kapasitanslı, 200 V gücünde yüzey montajlı (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial silindrik kasa tipolojisinde tasarlanmış bu polarize kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 125°C arasında güvenilir çalışma sunar ve 4000 saat ömrü 125°C sıcaklıkta garantileyen yapısı vardır. 10 kHz frekansında 97,5 mA ve 120 Hz frekansında 65 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile belirtilen değerde üretilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 97.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V