ULH2D100MNL1GS
CAP ALUM 10UF 20% 200V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ULH2D100MNL1GS
ULH2D100MNL1GS Hakkında
Nichicon tarafından üretilen ULH2D100MNL1GS, 10µF kapasitansı ve 200V nominal voltaj ile tasarlanmış surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketi içinde sunulan bu komponent, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 4000 saatlik ömür sertifikasına sahiptir. ±20% tolerans ve 45mA ripple akımı (120Hz) özelliğiyle genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreler ve işaret işleme uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle polarlı bir bağlantı gerektirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 45 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V