ULD2W5R6MPD1TD
CAP ALUM 5.6UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ULD2W5R6MPD1TD
ULD2W5R6MPD1TD Hakkında
Nichicon ULD2W5R6MPD1TD, 5.6 µF kapasiteli 450V radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 20000 saat ömür (105°C'de) sağlar. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 100 kHz'de 116 mA, 120 Hz'de 58 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, şarj devreleri ve düşük frekanslı filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 5.6 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 116 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 58 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V