ULD2W330MHD1TN
CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ULD2W330MHD1TN
ULD2W330MHD1TN Hakkında
Nichicon ULD2W330MHD1TN, 33 µF kapasitansı ve 450V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt olarak yerleştirilir. 20000 saatlik yaşam süresi (105°C'de), ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ile sağlam bir bileşendir. 100 kHz'de 705.6 mA ve 120 Hz'de 392 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 705.6 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 392 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V