ULD2W220MHD6TN
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ULD2W220MHD6TN
ULD2W220MHD6TN Hakkında
Nichicon ULD2W220MHD6TN, 22 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile derecelendirilmiş olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerjinin depolanması için kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yoluyla bağlanır. -25°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 20000 saat ömür süresi garantisi sunar. ±20% tolerans ve radial kasa tasarımı ile çok çeşitli endüstriyel ve ticari cihazlarda yer alır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 525.6 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 292 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V