ULD2G8R2MPD
CAP ALUM 8.2UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ULD2G8R2MPD
ULD2G8R2MPD Hakkında
Nichicon ULD2G8R2MPD, 8.2 µF kapasiteli 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipinde, ±20% toleransa sahiptir. 20000 saatlik ömre (105°C'de) ve geniş -40°C ile +105°C işletme sıcaklık aralığına sahiptir. 100 kHz'de 167.2 mA ripple current kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 8.2 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 167.2 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 88 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V