ULD2G6R8MPD1TD
CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ULD2G6R8MPD1TD
ULD2G6R8MPD1TD Hakkında
Nichicon ULD2G6R8MPD1TD, 6.8 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans değerine ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 20000 saat ömür süresi garantisi bulunmaktadır. 100 kHz'de 161.5 mA ripple current kapasitesi ile yüksek frekanslı devrelerde kullanım için uygun özelliklere sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 6.8 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 161.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 85 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V