ULD2G5R6MPD1TD
CAP ALUM 5.6UF 20% 400V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ULD2G5R6MPD1TD
ULD2G5R6MPD1TD Hakkında
Nichicon ULD2G5R6MPD1TD, 5.6 µF kapasitanslı, 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipinde, through-hole paketlenmesiyle sunulan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 105°C'de 15000 saat ömür garantisi sunan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilmektedir. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, 100 kHz'de 128 mA ve 120 Hz'de 64 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devreler gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 5.6 µF
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 128 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 64 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V