ULD2G3R3MPD1TD
CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ULD2G3R3MPD1TD
ULD2G3R3MPD1TD Hakkında
Nichicon ULD2G3R3MPD1TD, 3.3 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile +105°C arasında güvenli şekilde çalışır. 15000 saat ömür süresi 105°C'de garantilidir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 120 Hz'de 47 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve ses devreleri gibi alanlarda kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 47 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V