ULD2G1R5MED1TD
CAP ALUM 1.5UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ULD2G1R5MED1TD
ULD2G1R5MED1TD Hakkında
Nichicon ULD2G1R5MED1TD, 1.5 µF kapasitanslı, 400V nominal gerilim ile çalışan radial montaj alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 12000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 58 mA ve 120 Hz'de 29 mA ripple akım özelliğine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme ile bağlanır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1.5 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 58 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V