ULD2G1R2MPD
CAP ALUM 1.2UF 20% 400V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ULD2G1R2MPD
ULD2G1R2MPD Hakkında
Nichicon ULD2G1R2MPD, 1.2 µF kapasitansa sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 12000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme amaçlı kullanım için tasarlanmıştır. 100 kHz'de 56 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1.2 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 56 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V