ULD2E2R2MED1TD
CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ULD2E2R2MED1TD
ULD2E2R2MED1TD Hakkında
Nichicon ULD2E2R2MED1TD, 2.2 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, voltaj düzenleyicileri ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. ±20% tolerans, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 12.000 saatlik yaşam süresi sunmaktadır. Through-hole montajı ile PCB'ye dikey yerleştirilir. 120 Hz'de 36 mA ripple akım kapasitesi vardır. Endüstriyel ve tüketici uygulamalarında filtreleme ve depolama işlevleri için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 36 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V