ULD2E180MPD1TD
CAP ALUM 18UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ULD2E180MPD1TD
ULD2E180MPD1TD Hakkında
Nichicon ULD2E180MPD1TD, 18 µF kapasitansı ve 250 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans ve 20.000 saatlik ömrü (105°C'de) ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. -40°C ile +105°C arasında güvenilir çalışma sağlar. 100 kHz'de 245.1 mA ve 120 Hz'de 129 mA ripple akımı toleransı ile güç kaynakları, filtre devreleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 18 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 245.1 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 129 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V