ULD2D5R6MED1TD
CAP ALUM 5.6UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ULD2D5R6MED1TD
ULD2D5R6MED1TD Hakkında
Nichicon ULD2D5R6MED1TD, 5.6 µF kapasitansı ve 200V nominal gerilimi olan radyal yapılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipine sahip bu bileşen, -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ±20% tolerans ile görev yapabilmektedir. 105°C'de 12000 saatlik ömür değerine sahiptir. 100 kHz'de 100 mA ve 120 Hz'de 50 mA ripple akımı yönetebilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 5.6 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 100 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V