ULD2D3R3MED1TD
CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ULD2D3R3MED1TD
ULD2D3R3MED1TD Hakkında
Nichicon ULD2D3R3MED1TD, 3.3 µF kapasitansa sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 12.000 saat ömür özellikleri ile güvenilir performans sağlar. ±20% tolerans değeri ile üretilen kondansatör, 120 Hz'de 42 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. PCB'ye through hole montajı yapılan bu komponent, gücü besleyen devrelerde, filtreleme uygulamalarında ve genel sinyal işleme alanlarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 42 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V