ULD2D270MPD1TD
CAP ALUM 27UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ULD2D270MPD1TD
ULD2D270MPD1TD Hakkında
Nichicon ULD2D270MPD1TD, 27 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 20.000 saat ömür (105°C'de) süresi ile güvenilir performans sağlar. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Through-hole montajlı radial can pakette sunulur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve benzer sistemlerde kullanılabilir. 100 kHz'de 268,2 mA, 120 Hz'de 149 mA ripple akım kapasitesiyle tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 268.2 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 149 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V